شخصیت دارندگان گروههای خونی

راستی تا حالا کنجکاو بودین چه گروه خونی دارین؟

 

خیلی حس جالبیه که میشه بر این موضوع تکیه کرد. واقعا دارندگان گروه خونی مشترک مثل هم اند. میشه گفت از نظر عملی هم ثابت شده که تاثیر کوچکی به جز تاثیر اجتماعی و خانوادگی میذاره.

 

حالا دوستای گلم. اونایی که میدونن گروه خونیشون چیه که خوش بحالشون. و اونایی که نمی دونن باید برن دنبالش. راستش به قول یکی از استادهای دوره دانشگاهیمون. اصلا بدون  کارتی که نوع گروه خونیتون روش هست بیرون نرین. اون موقع مسخره بود. الانم شاید یکم باشه. اما خوب گاهی لازمه. مثل چند روز پیشا. خدا به دور واسه همه عزیزا. اما اگه یکی از ماشینهای مریضامون پشت ترافیک نمی موند و یکم زودتر میاوردن و یا حتی اگه یکم فرصت برای جواب نوع گروه خونی تلف نمی شه. الان پیشمون بود. خدا بیاموزه اونو. اما خوب. اینجا یکم لازمه. تاکید کنم. دوستای گلم مراقب خودتون باشین. یا حق. قلب

 

گروه خونی O :صادق . خوشبین و پر انرژی و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است. برای رسیدن به هدف قدرت و تحمل خوبی دارند. اگر در میانه راه به بیهوده بودن کاری که در حال انجامش هست پی ببرد .خیلی راحت آنرا رها می کند. درباره گذشته مثبت اندیش است .لذا چندان افسوس گذشته را نمی خورد. به مسایل مادی اهمیت می دهد. آرام و با ثبات است و در برابر صداقت بسیار حساسند. رک و صریح نظراتشان را بیان می کند . می توانند از جزئیات براحتی صرفه نظر کند. غالبا از رهبری کردن خوششان می آید. و معمولاً از قدرت تمرکز خوبی برخوردار است.

 

گروه خونی A :محتاط در تصمیم گیری . بدبین و بسیار حساس هستند. مایلند مسائل را به دو گروه سیاه و سفید تقسیم کنند. به قوانین و استانداردهای اجتماعی بسیار اهمیت می دهند. از تحمل و صبر بالایی برای انجام کارهای فیزیکی و رقابتی برخوردارند. به آینده بسیار بدبینند و براحتی می توانند ظاهر آرامی از خودشان نشان دهند. حتی اگر عصبانی باشند. به نظرات دیگران بسیار اهمیت می دهند. اگر قلبشان بشکند به سختی التیام می یابد . آنها بسیار مسئولند و همواره خطی بین کار و تفریح می کشند . آنها معتقدند که در مسائل دینی و اخلاقی می توان به کمال رسید . ترجیح می دهند از سرگرمی هایی بهره ببرند که از فشار اعصابشان بکاهد. 

 

گروه خونی B : به راحتی از دیگران دستور نمی گیرد. سریع تصمیم گیری می کنند. قابل انعطافند و چندان به قوانین اهمیت نمی دهند. به مسائل علمی و اکتشافات علاقه فراوانی دارند. چندان صبور به نظر میرسند و از کارهای رقابتی خوششان نمی آید. معقول و خونسردند. در عین با مزگی. بسیار خجول هستند. در بیان ایده های جدید نمی هراسند. از مورد انتقاد قرار گرفتن ترس ندارند. از انجام کارهایی به مدت طولانی خسته و دلزده نمی شوند. براحتی می توانند خاطرات گذشته را فراموش کنند. خلاق و مبتکر بوده و بین کار و تفریح نمی توانند مرزی قائل شوند.

 

گروه خونی AB : رومانتیک و احساساتی هستند و به شدت فعالند. در تجزیه و تحلیل مسائل بسیار ماهرند. در نقد موضوعات مختلف بسیار منصف اند. در موقع لزوم نمی توانند سریع تصمیم بگیرند. برای سخت کار کردن و صبور بودن باید سعی کنند. درباره گذشته بسیار حساسند و از قدرت فهم بالایی برخوردارند. چندان مسئولیت پذیر نیستند. خونسردند اما در برابر با مسائل غیر منتظره خیلی زود نگران می شوند . حالات روحی آنها خیلی سریع تغییر می کند. می توانند در آن واحد چند کار را با هم انجام دهند و از کارهای هنری بسیار خوششان می آید. 

 

/ 17 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شنتیا

سلام... مرسی از کامنت...[گل] وبلاگ فوق العاده با مطالب خیلی جالبی داری.[گل] موفق باشی...[گل] بای.

دختری که هیچگاه پیدا نشد

مرسی از پست آخرت خیلی مفید بود راستی من یک دوست دارم توی وبلاگ مثل تو اسمش سالی هست خیلی باحاله اونم مثل خودت خوش سلیقه و فهیمه [گل]

سونیا

آفذین به پیام آور شادیها..و پنجره ای به روشنایی..بهت افتخار میکنم[گل]

سونیا

آفرین..مثل اینکه اشتباه شد عزیزم..روزت خوش

مژگان

سلام ممنون از حظورتون مطلبتونم زیبا بود [لبخند] خوش باشید و موفق[لبخند][گل][خداحافظ]

هومن

تا به حال چنین مطلبی نخوانده بودم