بهشت قلب توست

پیامبری از کنار خانه ما رد شد. باران گرفت. مادرم گفت: چه بارانی می آید.پدرم گفت: بهار است و ما نمی دانستیم باران و بهار نام دیگر آن پیامبر است.

 

پیامبری از کنار خانه ما رد شد. لباس های ما خاکی بود. او خاک لباس هایمان را به اشارتی تکاند. لباس ما از جنس ابریشم و نور بود و ما قلبمان را از زیر لباسمان دیدیم.

 

 پیامبری از کنار خانه ما رد شد. آسمان حیاط ما پر از عادت و دود بود . پیامبر کنارشان زد و تکه ای از آن را توی دست هایمان گذاشت.

 

پیامبری از کنار خانه ما رد شد و ناگهان هزار گنجشک عاشق از سر انگشت های درخت کوچک باغچه روییدند و هزار آوازی را که در گلویشان جا مانده بود به ما بخشیدند و ما به یاد آوردیم که با درخت و پرنده  نسبت داریم.

 

پیامبر از کنار خانه ما رد شد. اما هزار در بسته داشتیم و هزار قفل بی کلید .پیامبر کلیدی برایمان آورد. اما نام او را که بردیم. قفل ها بی رخصت کلید باز شدند.

 

من به خدا گفتم: امروز پیامبری از کنار خانه ما رد شد. امروز انگار اینجا بهشت است.

 

خدا گفت: کاش می دانستی هر روز پیامبری از کنار خانه تان می گذرد و کاش می دانستین که بهشت همان قلب توست. 

 

/ 14 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید مهیار فاطمی

salam be ton dooste aziz. man mikhastam ke ba to hamkary dashte basham va ba ham tabadole link konik. man ham be to ghol midam ke linket konam lotfan mano ba name ماشین زیبا(beauticar) link kon.

مهدی

تو راهنما داری ؟[نیشخند]

ماه و ایزد ویار

خداییش این متنارو از کجا میاری؟خیلی قشنگن.آدم وقتی این متنا رو می خونه احساس قشنگی بهش دست میده.اون قسمت آسمونی آدم از خواب بیدار میشه.خودت کی میخای شروع کنی به نوشتن؟

سپهر نصیری

باران و باران ................ پیام رحمت خدا[گل][گل][گل]

ماه و ایزد ویار

منظور شما رو تو یه قسمتهایی از کامنتتون نفهمیدم. من بدون اینکه بفهمم یه پروانه کوچولوی واقعی کشتم ولی هیچوقت از اون پروانه ها که منظور شماست رو نمیتونم بکشم .

سعید

من که میدونم این از نامردیته آبجی که دیگه به من سرنمیزنی واقعاَ که نامرد نامرد نامرد باهات قهرم با 1000 کیلو شیرینی هم آشتی نمیکنم اما پفک دوست دارم با 1 چی توز موتوری باهات دوست میشم بیا بهم سر بزن دکتر خانم[ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت]

مریم

سلام . تبریک میگم وبلاگ زیبا و آرامش بخشی دارین[قلب] براتون آرزوی موفقیت میکنم.من تازه به جمع شما دوستان اومدم[نیشخند]به کلبه کوچیک منم سری بزنین خوشحالم میکنید[گل][گل][گل][قلب]

عسل

سلام سالی جان [قلب] بهشت قلب توست خوب بود [لبخند] . مي خواستم بپرسم موافقي " آدمک اول دنیاست بخند " را لينک کنم در کندوي عسل؟ تو هم اگه دوست داشتي لينکم کن. [گل]

سپهر نصیری

سلام[گل] بردیا با تقلب دکترای اعصاب خردکنی گرفته[نیشخند]